fbpx

Bc. Pavel Sedláček

provozovatel rodinného penzionu, manažer v zubní ordinaci

Bc. Pavel Sedláček

Spolu s manželkou vychovávají dvě děti - šestiletou Violu a čtyřletého Viléma, k tomu také provozují malý rodinný penzion. V minulosti pracoval jako krajský a volební manažer Zelených v Královéhradeckém kraji, nyní je v politice aktivní zejména na komunální úrovni. Během posledních třech letech pomáhá svým rodičům s provozem jejich firmy - na starosti zde má administrativu, ekonomiku a provozní záležitosti. Ve zbývajících volných chvílích rozvíjí své vlastní podnikání v oblasti prodeje, obchodu a výživy.
Pavlovu představu o kvalitním životě definují vyrovnané vztahy, zdraví, neustálé vzdělávání se a uvědomělý přístup ke spotřebě.
Proto také nejraději nakupuje od místních producentů a prodejců. Rád chodí na túry do hor a lesů našeho krásného kraje. Jeho velkým zájmem je prevence v oblasti zdraví a výživy, dále kvalitní potraviny a sport.

Moji životní filosofii představuje myšlenka, že každý je strůjcem vlastního štěstí. Velice si vážím toho, že v dnešní době, v rámci demokracie, máme možnost tvořit svůj život dle svých představ. Vždy je to ale ovlivněno prostředím a podmínkami. I proto považuji za nejdůležitější politickou agendu vedení kraje péči o kvalitu škol, aktivní ochranu životního prostředí, dostatečnou podporu živnostníkům a malým podnikatelům, ale i lidem v těžkých životních situacích, ať už matkám samoživitelkám, dětem bez domova, osamělým seniorům či hendikepovaným.